دستگاه درام فیلتر

درام فیلتر یک میکرواسترینر خود شستشو است. این درام فیلتر برای جداسازی ذرات ریز شناور طراحی شده است. مش درام فیلتر از 10 میکرون تا چند صد میکرون است. جنس دستگاه با توجه به نوع سیال انتخاب می گردد. فولاد ضدزنگ فولاد زد اسید ، فولاد ضد زنگ داپلکس و FRP از انتخاب های متداول هستند. پارچه درام فیلتر از پلی استر یا استیل ضد زنگ ساخته شده است.

دستگاه هواده

یکی از بهترین و کار آمدترین دستگاه های هوادهی برای صنعت پرورش ماهی، دستگاه هواده اسپلش پرورش ماهی می باشد هواده اسپلش علاوه بر مکانیزم ساده قدرت بالایی در هوادهی دارد که با پاشش میزان بسیار بالایی از آب به شکل فواره ای انتقال اکسیژن مناسبی را به عمل می آورد مکانیزم هواده ی اسپلش به این صورت است که سطح آب را شکسته، و سطح تماس بیشتری را بین آب و هوا بوجود می آورد به این صورت که سطح بالایی آب استخر را با اکسیژن موجود در هوا مخلوط می کند.

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته یکی از بهترین محصولاتی به شمار می رود که از جنس پی وی سی و یا برزنت قابل تولید بوده و کارایی بسیار زیادی نیز دارد. قیمت مناسب، قابلیت حمل و نقل راحت و وزن سبک باعث شده تا در سال های اخیر استفاده از استخر های پیش ساخته بسیار بیشتر از استخر های بتنی و… شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه های هواده-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه درام فیلتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
جاروی استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
استخرهای پیش ساخته-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

شرکت فارود صنعت یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد. گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

کارشناس فروش شرکت فارود صنعت

سامان اسفندیار

Call Now Buttonتماس بگیرید