شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

قیمت انواع دستگاه هواده

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت انواع دستگاه هوادهانواع دستگاه هوادهدستگاه هواده
قیمت انواع دستگاه هواده

قیمت انواع دستگاه هواده با توجه به جنس، اندازه و کارایی آن متفاوت می‌باشد و اینکه برای چه محیطی قابل استفاده می‌باشد مهم است؛ اما می‌شود با مراجعه به سایت‌های معتبر و نمایندگی‌های مجاز قیمت روز این دستگاه را بدست آورید.

پرورش ماهی و تاسیس شیلات از اوامری است که این روزها فعلالیت گسترده‌ای دارند و با تجهیزات بسیاری راه اندازی می‌شوند؛ یکی از این تجهیزات دستگاه هواده می‌باشد که قیمت دستگاه هواده اگر از مکان معتبر تهیه شود می‌تواند مناسب و ارزان باشد.

قیمت انواع دستگاه هواده

قیمت انواع دستگاه هواده

برای پرورش ماهی باید حوصله‌ی زیادی به خرج داد و از این جانور زنده‌ی حساس به خوبی مراقبت کرد تا دچار مشکل نشود.

یکی از اوامر مهم در مراقبت از ماهی تامین اکسیژن مورد نیاز می‌باشد بنابراین در مراکز پرورش ماهی که ماهی‌ها به صورت مصنوعی پرورش پیدا می‌کنند یکی از تجهیزات مهمی که نیاز دارند دستگاه هواده می‌باشد.

قیمت دستگاه هواده به گونه‌ای است که فرد پرورش دهنده می‌تواند به راحتی آن را تهیه کند و اکسیژن مورد نیاز ماهی را فراهم آورد.

کار دستگاه هواده اختلاط آب با هوا می‌باشد که باعث تشکیل و تامین اکسیژن است.

انواع دستگاه هواده

قیمت انواع دستگاه هواده

دستگاه هواده انواع و مدل‌های مختلفی در بازار موجود دارد که هر‌کدام ویژگی و قیمتی دارند، برای نام بردن برخی از آن‌ها می‌شود به این چند نام اشاره کرد:

دستگاه هواده اسپلش
دستگاه هواده ایرجت
دستگاه هواده پدل ویل
دستگاه هواده دمنده(بلوئر)
نحوه کار با دستگاه هواده

همانطور که گفته شد دستگاه هواده کار اکسیژن سازی را انجام می‌دهد و با ایجاد لایه‌های حرارتی روی آب دمای یکسانی را بوجود می‌آورد و همچنین لایه‌های سمی موجود در آب را به صورت گاز خارج می‌کند و کار دیگر آن پخش مواد غذایی یکنواخت برای ماهی‌ها می‌باشد.

دستگاه‌های هواده با قدرت بالایی که دارند به شکل فواره‌ای در استخرها قرار گرفته و با شکستی که روی سطح آب ایجاد می‌کنند اجازه می‌دهند تا آب تماس بیشتری با هوا برقرار کند.

با برقراری تماس بین آب و هوا اکسیژن بوجود می‌آید و اکسیژن مورد نیاز ماهی‌های داخل استخر تامین می‌شود.

دستگاه هواده

برای تامین اکسیژن مورد نیاز ماهی‌ها در استخر‌های پرورش ماهی و شیلات‌ها از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود مثل استفاده از برج هوا، وارد و خارج نمودن دائم آب، پاشش آب از لوله‌های سوراخ‌دار نصب شده روی دیواره استخر و استفاده از دستگاه هواده.

استفاده از دستگاه هواده مهمترین و بهترین و راحت‌ترین روش برای تامین اکسیژن مورد نیاز می‌باشد که بیشتر پرورش دهندگان برای تهیه آن اقدام کرده و با توجه به قیمت انواع دستگاه هواده بهترین آن را انتخاب می‌کنند.

سامان اسفندیار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: سامان اسفندیار

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119112801

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Faroodsanat@yahoo.com

شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.