تجهیزات پرورش آبزیان
خانه / دیفیوزر حباب / سفارش عمده دیفیوزر حباب درشت دیسکی

سفارش عمده دیفیوزر حباب درشت دیسکی

سفارش عمده دیفیوزر حباب درشت دیسکی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب دبه دست مشتری می رسد. دو عامل کیفیت بالا و قیمت مناسبش باعث افزایش فروش می شود. بازار دیفیوزر به دلیل قیمت مناسبش و کیفیت بالایش بسیار پر فروش می باشد. دیفیوزر حباب درشت دیسکی ارزان قیمت می توانید از طریق وب سایت ما خریداری کنید، و از مزایای این خرید بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

سفارش عمده دیفیوزر حباب درشت دیسکی

همه چیز درباره دیفیوزر حباب درشت دیسکی

همه چیز درباره دیفیوزر حباب درشت دیسکی

دیفیوزر حباب وسیله ای است، برای پخش و منتشر کردن فاز گاز به داخل فاز مایع جهت انحلال بیشتر صورت می گیرد. دیفیوزها با ایجاد حباب های ریز در مایع عمل افزایش سطح تماس را ایجاد می نماید. با ایجاد حباب های ریز سطح تماس گاز افزایش می یابد، و از طرفی دیگر سرعت حرکت حباب ها در مایع کاهش می یابد.
دیفیوزر ها از نظر شکلی معمولا به شکل های لوله ای (Tube)، دیسکی (Disc) و صفحه ای (Plate) تولید می شود و از طرفی از نظر نوع و اندازه حبابی های تولیدی به دو دسته حباب درشت و حباب ریز تقسیم می شود.

  • دیفیوزر حباب درشت، سایز حباب های تولیدی توسط دیفیوزرهای حباب درشت از 6/5 تا 13 میلیمتر می باشد.
  • دیفیوزر حباب ریز، این نوع از آن ها استفاده بیشتری در سیستم های تصفه فاضلاب دارند، و به جهت تولید حباب های ریز به تعداد بالا انحلال اکسیژن را در آب افزایش می دهند.

دیفیوزرها در قدیم بیشتر از جنس فلزات ضد زنگ و سرامیک بودند. در سال های اخیر این نوع از آن ها جای خود را بیشتر به دیفیوزرهای ممبرانی از جنس داده اند که از مزایای آن ها می توان به سبک بودن ، مقاومت در برابر خوردگی بیولوژیکی و شیمیایی، آسانی نصب و قیمت ارزان اشاره کرد. کاربرد دیفیوزر حباب درشت دیسکی عبارت هستند از؛

  • در تصفیه فاضلاب های شهری، خانگی، دارویی، نساجی و …
  • در استخرهای پروش آبزیان مانند ماهی، میگو، زالو و …
  • تزریق هوا ، ازن و … در آب و تصفیه فاضلاب
  • در مراحل نیترات زدایی در تصفیه فاضلاب

فروش انواع دیفیوزر حباب درشت دیسکی

فروش انواع دیفیوزر حباب درشت دیسکی

فروش دیفیوزر حباب درشت دیسکی بازار داغ و پر رونقی دارد. عوامل مختلفی از جمله  کارایی و کیفیت بالایش، قیمت مناسبش باعث افزایش فروش شده است.

به طور کلی به دیفیوزری با سایز حباب بین 3 تا 50 میلیمتر دیفیوزر حباب درشت می گویند. از دیفیوزر حباب درشت بیشتر در مواردی که نیاز به تلاطم و اختلاط دارد، مانند مخازن متعادلسازی و… استفاده می شود. همچنین از این دیفیوزرها می توان برای اختلاط و به هم زدن و جلوگیری از ته نشینی مواد و همگن سازی محلول استفاده کرد. این مدل از دیفیوزر هوا دهی حباب درشت برای مخلوط کردن اکسیژن بسیار مناسب است،  و برای تصفیه فاضلاب با حجم بالای ذرات جامد نیز موثر عمل می کند. مزایای دیفیوزر حباب درشت دیسکی عبارت هستند از:

  • وابستگی کمتر به اتصال؛ به علت حجم بالای هوا که از سوراخ خارج می شود.
  • ظرفیت مخلوط کردن بهینه سازی
  • بسیار ایده آل برای مراحل ثانویه تصفیه
  • قیمت مناسب
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.